Kontakt

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar. Vår växel hjälper dig gärna hitta rätt person:

040 660 66 00

Holmbergs kontakt

Huvudkontor

Långhusgatan 7, 215 86 Malmö

Postadress: Box 25, 201 20  Malmö

Växel: 040 660 66 00 (Lunchstängt 12.00-13.00)

Öppet vardagar 08.00-17.00

 

 

 

Försäljning

Benny Andersson

Key Account Manager

Telefon: 040 660 66 25
Mobil: 0709 69 03 31

Mail: benny.andersson@holmbergs.com

Daniel Hansson

Key Account Manager

Telefon: 0704 23 66 84
 

Mail: daniel.hansson@holmbergs.com

Emelie Torstensson

Emelie Torstensson

Marknadsansvarig

Telefon: 040 660 66 85
Mobil: 0739 20 66 04

Mail: emelie.torstensson@holmbergs.com

Fredrik Fenberg

Sales Director

Telefon: 040 660 66 78
Mobil: 0708 74 13 25

Mail: fredrik.fenberg@holmbergs.com

Hans Fornstedt

Hans Fornstedt

Key Account Manager

Telefon: 040 660 66 65
Mobil: 0727 04 21 41

Mail: hans.fornstedt@holmbergs.com

Hans Torsmar

Key Account Manager

Telefon: 040 660 66 02
Mobil: 0739 20 66 08

Mail: hans.torsmar@holmbergs.com

Mikael Lindahl

Key Account Manager

Telefon: 040 660 60 22
Mobil: 0729 72 66 22

Mail: mikael.lindahl@holmbergs.com

Mikael Svanberg

Key Account Manager

Telefon: 040 660 66 81
Mobil: 0709 59 99 90

Mail: mikael.svanberg@holmbergs.com

Pontus Erlandsson

Sales Manager Book Production

Telefon: 040 660 66 12
Mobil: 0739 20 66 02

Mail: pontus.erlandsson@holmbergs.com

Projektledning

Camilla Farnestam

Camilla Farnestam

Projektledare

Telefon: 040 660 60 05
Mobil: 0739 20 66 03

Mail: camilla.farnestam@holmbergs.com

Jonna Olsen

Projektledare

Telefon: 040 660 66 10
Mobil: 0729 72 66 27

Mail: jonna.olsen@holmbergs.com

Niklas Sageus

Niklas Sagéus

Projektledare

Telefon: 040 660 60 11
Mobil: 0708 40 51 37

Mail: niklas.sageus@holmbergs.com

Sara Sagéus

Projektledare

Telefon: 040 660 66 29
Mobil: 0729 72 66 49

Mail: sara.sageus@holmbergs.com

Susanne Lasson

Susanne Lasson

Projektledare

Telefon: 040 660 60 16
Mobil: 0729 72 66 01

Mail: susanne.lasson@holmbergs.com

Distribution (Kundtjänst)

Öppet vardagar 8.00-16.30 Lunchstängt: 12.00-13.00

ITP (Sverige efterbeställningar)

 040 660 60 20

Svenska Fotbollsförlaget

 040 660 66 50

Preem

 040 660 60 20