Kontakt

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar via direktnummer nedan eller via vår växel.

För offertförfrågan kontakta vår projektledning:
projektledning@holmbergs.com

Försäljning

Agneta Johansson

Key Account Manager

Telefon: 040 660 66 07
Mobil: 0768 71 19 20

Mail: agneta.johansson@holmbergs.com

Micke

Micke Regina

Key Account Manager

Telefon: 040 660 66 74
Mobil: 0706 16 16 22

Mail: micke.regina@holmbergs.com

Mikael Lindahl

Key Account Manager

Telefon: 040 660 60 22
Mobil: 0729 72 66 22

Mail: mikael.lindahl@holmbergs.com

Pontus Erlandsson

Sales Manager Book Production

Telefon: 040 660 66 12

Mail: pontus.erlandsson@holmbergs.com

Hans Fornstedt

Hans Fornstedt

Key Account Manager

Telefon: 040 660 66 65
Mobil: 0727 04 21 41

Mail: hans.fornstedt@holmbergs.com

Projektledning

Camilla Farnestam

Camilla Farnestam

Projektledare

Telefon: 040 660 60 05
Mobil: 0739 20 66 03

Mail: camilla.farnestam@holmbergs.com

magnus2_web.jpg

Magnus Gadeborg

Projektledare

Telefon: 040 660 66 02
Mobil: 0739 20 66 08

Mail: magnus.gadeborg@holmbergs.com

mats2_web.jpg

Mats Ahlqvist

Projektledare

Telefon: 040 660 66 25
Mobil: 0709 69 03 31

Mail: mats.ahlqvist@holmbergs.com

Jonna Olsen

Projektledare

Telefon: 040 660 66 10
Mobil: 0729 72 66 27

Mail: jonna.olsen@holmbergs.com

Susanne Lasson

Susanne Lasson

Projektledare

Telefon: 040 660 60 16
Mobil: 0729 72 66 01

Mail: susanne.lasson@holmbergs.com

Produktion

Anders

Anders Sandström

Prepress

Telefon: 040 660 66 22

Mail: anders.sandstrom@holmbergs.com

Magda

Magdalena Koraszewska

Digital

Telefon: 040 660 60 14

Mail: magdalena.koraszewska@holmbergs.com

Fredrik

Fredrik Johansson

Storformat

Telefon: 040 660 66 79

Mail: fredrik.johansson@holmbergs.com

Kasper Gjermundsen

Ritning

Telefon: 040 660 66 36
Mobil: 0739 20 66 15

Mail: kasper.gjermundsen@holmbergs.com

Tord Nilsson

Offset

Telefon: 040 660 66 82
Mobil: 0707 35 60 05

Mail: tord.nilsson@holmbergs.com

Ekonomi

Anette Nordström

Redovisningsansvarig

Telefon: 040 660 66 38

Mail: anette.nordstrom@holmbergs.com

Veronica Lion

HR och Leverantörreskontra

Telefon: 040 660 66 21

Mail: veronica.lion@holmbergs.com

Distribution (Kundtjänst)

Öppet vardagar 8.00-16.30 Lunchstängt: 12.00-13.00

Telefon: 040 660 66 69
Mail: distribution@holmbergs.com

Pia Svensson

Kundtjänst

Telefon: 040 660 66 77

Mail: pia.svensson@holmbergs.com

ITP (Sverige efterbeställningar)

 040 660 60 20

Svenska Fotbollförlaget

 040 660 66 50

Preem

 040 660 60 20

Ledning

paul

Paul Sandell

CSO

Telefon: 040 660 66 78
Mobil: 0708 74 13 25

Mail: paul.sandell@holmbergs.com

Jessica

Jessica Schultz

Produktionschef

Telefon: 040 660 66 13
Mobil: 0704 38 47 44

Mail: jessica.schultz@holmbergs.com

Peter

Peter Wessner

Ekonomichef

Telefon: 040 660 66 03
Mobil: 0707 27 66 26

Mail: peter.wessner@holmbergs.com

Magnus Granath

IT chef

Telefon: 040 660 66 73
Mobil: 0704 71 15 45

Mail: magnus.granath@holmbergs.com

Huvudkontor

Besöksadress: Långhusgatan 7, 215 86 Malmö

Storformatsavdelningen: Långhusgatan 9

Postadress: Box 25, 201 20  Malmö

Växel: 040 660 66 00 (Lunchstängt 12.00-13.00)

Öppet vardagar 08.00-17.00

Godsmottagning och utlämning

Öppet vardagar 8.00-16.30